SMAJ33CA
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ33CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ33CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ33CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ33CA
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 7,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMAJ33CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,5A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
33V
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V