SMAJ10CA
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ10CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ10CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ10CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ10CA
Kuvaus
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
17V Puristusliitin 23,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ10CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
17V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
23,5A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
10V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
11,1V