SLD15-018
DigiKeyn tuotenumero
SLD15-018TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SLD15-018CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SLD15-018
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 24.4VC P600
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24,4V Puristusliitin 209A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko P600
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SLD15-018 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
209A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
15V
Pakkaus / kotelo
P600, Aksiaalinen
Jännite - läpilyönti (min)
16,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
24,4V