S4006DRP
DigiKeyn tuotenumero
S4006DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
S4006DCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S4006DRP
Kuvaus
SCR 400V 6A TO-252 (DPAK)
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SCR 400 V 6 A Standardielpyminen Kiinnitys pintaan TO-252 (DPak)
Kategoria
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
6 A
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Virta - pito (Ih) (maks.)
30 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Virta - estotila (maks.)
10 µA
Osan tila
Aktiivinen
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
83A, 100A
Jännite - estotila
400 V
SCR-tyyppi
Standardielpyminen
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
15 mA
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - johtotila (Vtm) (maks.)
1.6 V
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Virta - johtotila (It (AV)) (maks.)
3.8 A