RUEF135-2
DigiKeyn tuotenumero
RUEF135-2HFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RUEF135-2HFCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RUEF135-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 1.35 A Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Laukaisuaika
7.3 s
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
40 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
130 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Jännite - maksimi
30V
Koko/mitat
0,350" pit. x 0,118" lev. (8,90mm x 3,00mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.35 A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,532" (13,50mm)
Virta - laukaisu (It)
2.7 A
Johdinten väli
0,199" (5,05mm)
Virta - maks.
100 A