Q8016LH4TP
DigiKeyn tuotenumero
Q8016LH4TP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Q8016LH4TP
Kuvaus
TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TRIAC Triakki - vaimentamaton 800 V 16 A Läpivientiaukko TO-220, eristetty liuska
Kategoria
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
35 mA
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Virta - pito (Ih) (maks.)
50 mA
Pakkaustapa
Putki
Konfiguraatio
Yksikanavainen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Triakkityyppi
Triakki - vaimentamaton
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - estotila
800 V
Pakkaus / kotelo
TO-220-3, eristetty liuska
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
16 A
Valmistajan laitepakkaus
TO-220, eristetty liuska
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.3 V
Päätuotenumero
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
167A, 200A