NANOSMDCH010F-02
DigiKeyn tuotenumero
NANOSMDCH010F-02TR-ND - Rullattu teippi (TR)
NANOSMDCH010F-02CT-ND - Cut Tape (CT)
NANOSMDCH010F-02DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NANOSMDCH010F-02
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1206
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 100 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Virta - maks.
10 A
Laukaisuaika
100 ms
Sarja
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
1.1 Ohms
Digi-Reel®
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
10 Ohms
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Jännite - maksimi
30V
Virta - pito (Ih) (maks.)
100 mA
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,59mm)
Virta - laukaisu (It)
350 mA
Paksuus (maks.)
0,028" (0,70mm)