NANOSMDC016F-2
DigiKeyn tuotenumero
NANOSMDC016F-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
NANOSMDC016F-2CT-ND - Cut Tape (CT)
NANOSMDC016F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NANOSMDC016F-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 48V 160MA 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 48V 160 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NANOSMDC016F-2 -mallit
Kategoria
Virta - maks.
10 A
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Laukaisuaika
300 ms
Sarja
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
1.1 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera
Tyyppi
Polymeerinen
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite - maksimi
48V
Paksuus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
160 mA
Hyväksyjä
CSA, TUV, UL
Virta - laukaisu (It)
450 mA