MINISMDC110F/24-2
DigiKeyn tuotenumero
MINISMDC110F24-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MINISMDC110F24-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MINISMDC110F24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MINISMDC110F/24-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 24V 1.1 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MINISMDC110F/24-2 -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
500 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
60 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
180 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
24V
Koko/mitat
0,181" pit. x 0,128" lev. (4,60mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.1 A
Paksuus (maks.)
0,057" (1,46mm)
Virta - laukaisu (It)
2.2 A
Virta - maks.
100 A