MINISMDC075F/24-2
DigiKeyn tuotenumero
MINISMDC075F24-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MINISMDC075F24-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MINISMDC075F24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MINISMDC075F/24-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 24V 750 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
300 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
90 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
290 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
24V
Koko/mitat
0,181" pit. x 0,128" lev. (4,60mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
750 mA
Paksuus (maks.)
0,057" (1,46mm)
Virta - laukaisu (It)
1.5 A
Virta - maks.
40 A