MINISMDC030F-2
DigiKeyn tuotenumero
MINISMDC030F-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MINISMDC030F-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MINISMDC030F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MINISMDC030F-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 300 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
100 ms
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
200 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1.75 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
30V
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
300 mA
Paksuus (maks.)
0,035" (0,89mm)
Virta - laukaisu (It)
600 mA
Hyväksyjä
CSA, TUV, UL
Virta - maks.
40 A