MINISMDC030F-2 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MINISMDC030F-2 |
Kuvaus | PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 300 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Laukaisuaika 100 ms |
Valmistaja Littelfuse Inc. | Resistanssi - aluksi (Ri) (min.) 200 mOhms |
Sarja | Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.) 1.75 Ohms |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi Polymeerinen | Pakkaus / kotelo 1812 (4532 metrinen), kovera |
Jännite - maksimi 30V | Koko/mitat 0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm) |
Virta - pito (Ih) (maks.) 300 mA | Paksuus (maks.) 0,035" (0,89mm) |
Virta - laukaisu (It) 600 mA | Hyväksyjä CSA, TUV, UL |
Virta - maks. 40 A |