MDSR-7-10-20
DigiKeyn tuotenumero
HE500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDSR-7-10-20
Kuvaus
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Reed-kytkin lasirungolla Kielikytkimet SPST-NO 10 – 20AT Käyttöalue 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 140 V Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MDSR-7-10-20 -mallit
Kategoria
Teho - nimellinen
10W
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Käyttöaika
0.6 ms
Sarja
Vapautusaika
0.2 ms
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Aksiaalinen
Tyyppi
Reed-kytkin lasirungolla
Pituus - yhteensä
1,590" (40,39mm)
Piiri
SPST-NO
Koko - runko
0,071" halk. x 0,500" pit. (1,80mm x 12,70mm)
Käyttöalue
10 – 20AT
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - kytkentä
350mA (AC), 500mA (DC)
Kapasitanssi
0.3 pF
Jännite - hakkuri AC
140 V
Virta - kanto
800mA (DC)
Jännite - hakkuri DC
200 V