MDCG-4-12-33
DigiKeyn tuotenumero
HE503-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDCG-4-12-33
Kuvaus
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Reed-kytkin lasirungolla Kielikytkimet SPST-NO 12 – 33AT Käyttöalue 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 140 V Läpivientiaukko
Kategoria
Teho - nimellinen
10W
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Käyttöaika
0.6 ms
Sarja
Vapautusaika
0.2 ms
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Aksiaalinen
Tyyppi
Reed-kytkin lasirungolla
Pituus - yhteensä
1,590" (40,39mm)
Piiri
SPST-NO
Koko - runko
0,090" halk. x 0,600" pit. (2,28mm x 15,24mm)
Käyttöalue
12 – 33AT
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - kytkentä
350mA (AC), 500mA (DC)
Kapasitanssi
0.2 pF
Jännite - hakkuri AC
140 V
Virta - kanto
1,2A (DC)
Jännite - hakkuri DC
200 V