LMIN030.V
DigiKeyn tuotenumero
LMIN030.V-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMIN030.V
Kuvaus
FUSE AUTO 30A 32VAC 32VDC BLADE
Tarkka kuvaus
30 A 32 V AC 32 V DC-sulake Autoteollisuus Vaatii pidikkeen Terä, Pienoiskokoinen (Matala profiili)
EDA/CAD-mallit
LMIN030.V -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
32 V
Väri
Vihreä
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,429" pit. x 0,150" lev. x 0,331" kork. (10,90mm x 3,80mm x 8,40mm)