LMIN015.V
DigiKeyn tuotenumero
LMIN015.V-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMIN015.V
Kuvaus
FUSE AUTO 15A 32VAC 32VDC BLADE
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 A 32 V AC 32 V DC-sulake Autoteollisuus Vaatii pidikkeen Terä, Pienoiskokoinen (Matala profiili)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LMIN015.V -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
32 V
Valm.
Jänniteluokitus – DC
Sarja
Vasteaika
Nopea
Pakkaustapa
Kotelo
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
SAE, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Väri
Sininen
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,429" pit. x 0,150" lev. x 0,331" kork. (10,90mm x 3,80mm x 8,40mm)