LFR251001CID
DigiKeyn tuotenumero
5666-LFR251001CID-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFR251001CID
Kuvaus
FUSE BLOCK CART 250V 100A DIN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Varoke Lohko 100 A 250V 1 Piiriä Patruuna DIN-kisko
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
100 A
Piirien lukumäärä
1
Sulakkeen koko
1,063" halk. x 5,874" pit. (27mm x 149,2mm)