LFR250301C
DigiKeyn tuotenumero
5666-LFR250301C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFR250301C
Kuvaus
FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Varoke Lohko 30 A 250V 1 Piiriä Patruuna DIN-kisko
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
30 A
Valm.
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
Luokan R sulakkeet
Sarja
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Pakkaustapa
Kotelo
Sulakepidikkeen tyyppi
Lohko
Osan tila
Aktiivinen
Piirien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Jännite
Sulakkeen koko
0,563" halk. x 2" pit. (14,3mm x 50,8mm)