KLDR07.5TXP
DigiKeyn tuotenumero
5666-KLDR07.5TXP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KLDR07.5TXP
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 7.5A 600VAC/300VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7,5A 600VAC AC 300VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
300VDC
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Vasteaika
Hidas
Sarja
Sovellukset
Muuntajan suojaus
Pakkaustapa
Kotelo
Luokka
CC
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200kA AC, 20kA DC
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Pakkaus / kotelo
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Koko/mitat
0,406" halk. x 1,500" pit. (10,30mm x 38,10mm)
Jänniteluokitus – AC
600VAC