GP101B0M
DigiKeyn tuotenumero
5666-GP101B0M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GP101B0M
Kuvaus
THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NTC-termistorit 100,00 Koaksiaalijohdon tukilevy, Lasi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GP101B0M -mallit
Kategoria
Vastuksen toleranssi
±20%
Valmistaja
Littelfuse Inc.
B25/50
2800K
Sarja
Toimintalämpötila
-50°C – 300°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - liitosjohdin
1,00" (25,40mm)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi ohmeina @ 25°C