FEMTOASMDC010F/15-2
DigiKeyn tuotenumero
F9954TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F9954CT-ND - Cut Tape (CT)
F9954DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FEMTOASMDC010F/15-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 15V 100 mA Ih Kiinnitys pintaan 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Laukaisuaika
100 ms
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
2 Ohms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
14 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Tyyppi
Polymeerinen
Luokitukset
AEC-Q200
Jännite - maksimi
15V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - pito (Ih) (maks.)
100 mA
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Virta - laukaisu (It)
300 mA
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Virta - maks.
10 A
Paksuus (maks.)
0,033" (0,85mm)