DSTD5200
DigiKeyn tuotenumero
F7438TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F7438CT-ND - Cut Tape (CT)
F7438DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSTD5200
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 200V 5A TO252
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 5A Kiinnitys pintaan TO-252 (DPak)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DSTD5200 -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
150 µA @ 200 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
TO-252 (DPak)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 5 A