AQHV36-01LTG
DigiKeyn tuotenumero
18-AQHV36-01LTGTR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-AQHV36-01LTGCT-ND - Cut Tape (CT)
18-AQHV36-01LTGDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AQHV36-01LTG
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58VC SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
58V Puristusliitin 3A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Teho - pulssin huippu
250W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sarja
Sovellukset
Purkki
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
23pF @ 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TA)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Yksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
36V (maks.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
40V
Pakkaus / kotelo
SC-79, SOD-523
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
58V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3A (8/20µs)