AQHV12-01LTG-C
DigiKeyn tuotenumero
AQHV12-01LTG-CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
AQHV12-01LTG-CCT-ND - Cut Tape (CT)
AQHV12-01LTG-CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AQHV12-01LTG-C
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 30VC SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30V Puristusliitin 10A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Teho - pulssin huippu
300W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sarja
Sovellukset
Purkki
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TA)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SC-79, SOD-523
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
30V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
10A (8/20µs)