AK10-380C-12 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 82
Tekniset tiedot
MFR Recommended
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Bourns Inc.
Varastossa: 135
520V Puristusliitin 10000A (10kA) (8/20µs) Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko Aksiaalinen
AK10-380C-12
DigiKeyn tuotenumero
AK10-380C-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AK10-380C-12
Kuvaus
TVS DIODE 380VWM 520VC AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
AK10-380C-12 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
10000A (10kA) (8/20µs)
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Irtotavara
Kapasitanssi taajuudella
2000pF @ 10kHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Suorakulmaan taivutettu (24,15mm keskitaajuus)
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
380V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
401V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
520V