8.0SMDJ60A
DigiKeyn tuotenumero
8.0SMDJ60ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
8.0SMDJ60ACT-ND - Cut Tape (CT)
8.0SMDJ60ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8.0SMDJ60A
Kuvaus
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
96,8V Puristusliitin 82,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
82,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
8000W (8kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Telekommunikaatio
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
60V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
66,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
96,8V