5.0SMDJ140A
DigiKeyn tuotenumero
18-5.0SMDJ140ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-5.0SMDJ140ACT-ND - Cut Tape (CT)
18-5.0SMDJ140ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ140A
Kuvaus
TVS DIODE 140VWM 292.1V DO214AB
Tarkka kuvaus
292,1V Puristusliitin 166,5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
166,5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
140V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
156V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
292,1V