3425L300/36MR
DigiKeyn tuotenumero
18-3425L300/36MRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-3425L300/36MRCT-ND - Cut Tape (CT)
18-3425L300/36MRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3425L300/36MR
Kuvaus
3425L PPTC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 36V 3 A Ih Kiinnitys pintaan Epästandardi SMD
Kategoria
Laukaisuaika
20 s
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
10 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
60 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
Epästandardi SMD
Jännite - maksimi
36V
Koko/mitat
0,341" pit. x 0,250" lev. (8,65mm x 6,35mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
3 A
Paksuus (maks.)
0,055" (1,40mm)
Virta - laukaisu (It)
6 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
20 A