2920L125PR
DigiKeyn tuotenumero
F2869TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F2869CT-ND - Cut Tape (CT)
F2869DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2920L125PR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 15V 1.25 A Ih Kiinnitys pintaan 2920 (7351 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
2 s
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
70 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
250 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
2920 (7351 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
15V
Koko/mitat
0,289" pit. x 0,202" lev. (7,35mm x 5,12mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.25 A
Paksuus (maks.)
0,049" (1,25mm)
Virta - laukaisu (It)
2.5 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
40 A