1812L110/33MR
DigiKeyn tuotenumero
F3486TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F3486CT-ND - Cut Tape (CT)
F3486DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1812L110/33MR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 1812
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 33V 1.1 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
EDA/CAD-mallit
1812L110/33MR -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
500 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
60 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
200 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
33V
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.1 A
Paksuus (maks.)
0,079" (2,00mm)
Virta - laukaisu (It)
1.95 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
20 A