15KPA200A-HRA
DigiKeyn tuotenumero
15KPA200A-HRA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
15KPA200A-HRA
Kuvaus
TVS DIODE 200VWM 319.1VC P600
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
319,1V Puristusliitin 47,3A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko P600
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
47,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
15000W (15kW)
Sarja
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TA)
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
200V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
223,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
319,1V