1206L450SLWR
DigiKeyn tuotenumero
F5787TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F5787CT-ND - Cut Tape (CT)
F5787DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1206L450SLWR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 6V 4.5A 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 4.5 A Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
EDA/CAD-mallit
1206L450SLWR -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
2 s
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
1 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
14 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
6V
Koko/mitat
0,128" pit. x 0,065" lev. (3,25mm x 1,65mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
4.5 A
Paksuus (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - laukaisu (It)
9 A
Virta - maks.
50 A