1206L075/13.2WR
DigiKeyn tuotenumero
1206L075/13.2WRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1206L075/13.2WRCT-ND - Cut Tape (CT)
1206L075/13.2WRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1206L075/13.2WR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1206
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 13,2V 750 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
EDA/CAD-mallit
1206L075/13.2WR -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
200 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
90 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
350 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
13,2V
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,065" lev. (3,20mm x 1,65mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
750 mA
Paksuus (maks.)
0,049" (1,25mm)
Virta - laukaisu (It)
1.5 A
Virta - maks.
100 A