1.5SMB68A
DigiKeyn tuotenumero
18-1.5SMB68ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-1.5SMB68ACT-ND - Cut Tape (CT)
18-1.5SMB68ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5SMB68A
Kuvaus
TVS DIODE 58.1VWM 92V DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
92V Puristusliitin 16,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
16,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Telekommunikaatio
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
58,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
64,6V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
92V