1.5KE400CA
DigiKeyn tuotenumero
1.5KE400CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1.5KE400CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE400CA
Kuvaus
TVS DIODE 342VWM 548VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
548V Puristusliitin 3,7A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Läpivientiaukko
Kaksisuuntaiset kanavat
342V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
380V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
548V