1.5KE160CA
DigiKeyn tuotenumero
1.5KE160CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
1.5KE160CACT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE160CA
Kuvaus
TVS DIODE 136VWM 219VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
219V Puristusliitin 6,9A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1.5KE160CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,9A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Läpivientiaukko
Kaksisuuntaiset kanavat
136V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
152V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
219V