1.5KE120A on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 4 672
Tekniset tiedot
Suora
Varastossa: 1 224
Tekniset tiedot
Samankaltainen
STMicroelectronics
Varastossa: 575
Samankaltainen
Diotec Semiconductor
Comchip Technology
YAGEO
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
165V Puristusliitin 9,2A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
1.5KE120A
DigiKeyn tuotenumero
1.5KE120ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
1.5KE120ACT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE120A
Kuvaus
TVS DIODE 102VWM 165VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
102V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
114V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
165V