1.5KE10CA
DigiKeyn tuotenumero
1.5KE10CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1.5KE10CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE10CA
Kuvaus
TVS DIODE 8.6VWM 14.5VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
14,5V Puristusliitin 104,8A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1.5KE10CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
104,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Läpivientiaukko
Kaksisuuntaiset kanavat
8,6V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
9,5V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
14,5V