1.5KE100A | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 1.5KE100ALFTR-ND - Rullattu teippi (TR) 1.5KE100ALFCT-ND - Cut Tape (CT) |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 1.5KE100A |
Kuvaus | TVS DIODE 85.5VWM 137VC DO201 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 137V Puristusliitin 11,1A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 11,1A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 1500W (1,5kW) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 85,5V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 95V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 137V |