0SPF010.T
DigiKeyn tuotenumero
5666-0SPF010.T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0SPF010.T
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC 5AG
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10A AC 1kVDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
1kVDC
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Sovellukset
Aurinko (aurinkosähkö)
Pakkaustapa
Irtotavara
Hyväksyjä
CE, CSA, UL, VDE
Osan tila
Aktiivinen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
20kA
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Pakkaus / kotelo
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Koko/mitat
0,406" halk. x 1,500" pit. (10,31mm x 38,10mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
DC-resistanssi kylmänä
0.0125 Ohms