0NLN025.T
DigiKeyn tuotenumero
F1128-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0NLN025.T
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC/VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25A 250VAC AC 250VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
250VDC
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Sovellukset
Sähköinen, Teollinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Luokka
K5
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
50kA AC, 20kA DC
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Pakkaus / kotelo
Patruuna, Epästandardi
Virtaluokitus (ampeeria)
25A
Koko/mitat
0,563" halk. x 2,000" pit. (14,30mm x 50,80mm)
Jänniteluokitus – AC
250VAC