0JTD025.T
DigiKeyn tuotenumero
5666-0JTD025.T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0JTD025.T
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25A 600VAC AC 300VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
300VDC
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Vasteaika
Hidas
Sarja
Sovellukset
Muuntajan suojaus
Pakkaustapa
Irtotavara
Luokka
J
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200kA AC, 20kA DC
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Pakkaus / kotelo
Patruuna, Epästandardi
Virtaluokitus (ampeeria)
25A
Koko/mitat
0,811" halk. x 2,252" pit. (20,60mm x 57,20mm)
Jänniteluokitus – AC
600VAC