0GBC016.H
DigiKeyn tuotenumero
0GBC016.H-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0GBC016.H
Kuvaus
FUSE AUTO 16A 32VAC/VDC 100PK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16A 32VAC AC 32VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
16A
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Jänniteluokitus – AC
32VAC
Sarja
Jänniteluokitus – DC
32VDC
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Ilmaiseva
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Pakkaus / kotelo
Torpedo
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Koko/mitat
0,236" halk. x 0,984" pit. (6,00mm x 25,00mm)