088501.6DR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 088501.6DR |
Kuvaus | FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC 2SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.6 A AC 500 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 2-SMD, neliöpäätylohko |
Valm. | Pakkaus / kotelo |
Sarja | Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä 100A |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sulamisen I²t 2.3 |
Osan tila Aktiivinen | Hyväksyjä cURus, TUV |
Asennustyyppi Kiinnitys pintaan | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Sulakkeen tyyppi | Koko/mitat 0,428" pit. x 0,188" lev. x 0,188" kork. (10,86mm x 4,78mm x 4,78mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | DC-resistanssi kylmänä 0.0473 Ohms |