0885001.DR
DigiKeyn tuotenumero
F10985TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F10985CT-ND - Cut Tape (CT)
F10985DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0885001.DR
Kuvaus
FUSE BOARD MOUNT 1A 500VDC 2SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 A AC 500 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 2-SMD, neliöpäätylohko
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
100A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sulamisen I²t
0.8
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,428" pit. x 0,188" lev. x 0,188" kork. (10,86mm x 4,78mm x 4,78mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.078 Ohms