0603L075SLYR
DigiKeyn tuotenumero
F5777TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F5777CT-ND - Cut Tape (CT)
F5777DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603L075SLYR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 6V 750MA 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 750 mA Ih Kiinnitys pintaan 0603 (1608 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
200 ms
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
20 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
165 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
6V
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
750 mA
Paksuus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Virta - laukaisu (It)
1.5 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
50 A