0603L002/60YR
DigiKeyn tuotenumero
18-0603L002/60YRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-0603L002/60YRCT-ND - Cut Tape (CT)
18-0603L002/60YRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603L002/60YR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 60V 20MA 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 60V 20 mA Ih Kiinnitys pintaan 0603 (1608 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
1 s
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
12 Ohms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
70 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
60V
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
20 mA
Paksuus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Virta - laukaisu (It)
60 mA
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
40 A