0505015.MXP
DigiKeyn tuotenumero
F3256-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0505015.MXP
Kuvaus
FUSE CERM 15A 500VAC 500VDC 3AB
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 A 500 V AC 500 V DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
Valm.
Jänniteluokitus – AC
500 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
Pakkaustapa
Irtotavara
Vasteaika
Nopea
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)