0505015.MXEP
DigiKeyn tuotenumero
F3263-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0505015.MXEP
Kuvaus
FUSE CERM 15A 500VAC 500VDC 3AB
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 A 500 V AC 500 V DC-sulake Patruuna, Keraaminen Läpivientiaukko 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (aksiaalinen)
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
Valm.
Jänniteluokitus – AC
500 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
Pakkaustapa
Irtotavara
Vasteaika
Nopea
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,275" halk. x 1,288" pit. (6,99mm x 32,72mm)