049401.5NRHF
DigiKeyn tuotenumero
F5809TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F5809CT-ND - Cut Tape (CT)
F5809DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
049401.5NRHF
Kuvaus
FUSE BRD MT 1.5A 32VAC/VDC 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 A 32 V AC 32 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
049401.5NRHF -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
35A
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
0.0766
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Hyväksyjä
CSA, UR
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-50°C – 90°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. x 0,012" kork. (1,60mm x 0,81mm x 0,31mm)
Jänniteluokitus – AC
32 V